wafpehmejaatis
Pehmejäätisemasina rent Tartus, Tallinnas, VILJANDIS, PÄRNUS ja Saaremaal
Pehmejäätis on maitsev ja meeldejääv vahepala sünnipäevale, kontoripeole või pulma.
Soovi korral toome kohale, seame valmis ja juhendame ning hiljem viime ise ära.
Teile jääb vaid jäätise söömine.
Proovi järgi!
RENDI

KUTSU MEID KÜLLA

Sooviksid, et Su pidu oleks unustamatu – just selline, millest sõbrad hiljem rõõmu ja elevusega räägivad? Olgu see siis sünnipäev, pulmapidu, firma suvepäevad, erilise sündmuse tähistamine või lihtsalt mõnus koosviibimine, olgu see Sinu koduhoovis, puhketalus või looduses – WAF Pehme Jäätis tuleb rõõmuga külla!

Meie pakume midagi erilist ja meeldejäävat – kogu jäätise valmistamine toimub otse külaliste silme all, mis on kindlasti põnev vaatepilt. Sa ei pea muretsema, et keegi midagi magusamat ihaldab, sest suudame kiirelt valmistada erinevate maitsetega maitsvaid pehmeid jäätiseid.

Meie suur osa jäätisemaitseid on pärit Itaaliast. Maitsed on puhtad ja kvaliteetsed – valmistame selle alati päeva jooksul värskelt.

Pole vaja muretseda millegi pärast, sest oleme alati valmis Sind abistama ja proaktiivselt kõigega tegelema, et Sinu pidu oleks täiuslik ja muretu. Meie eesmärk on Sinu rõõmustamine ja naeratus, ning me panustame selle nimel kogu südamega!

Kas soovid meid külla kutsuda? Võime tulla kas meie stiilse food truckiga või väiksema jäätisemasinaga, olenevalt sündmuse iseloomust ja Sinu soovidest. Väiksema koosviibimise puhul on meil ka suurepärane idee – saame rentida Teile jäätisema, mis on ideaalne valik hubase ja lõbusa õhkkonna loomiseks. Pakume 22 erineva maitsega pehmet jäätist, saame tuua jäätisemasina peopaika kohale ja Sinu laud ongi külalistele imeliselt kaetud!

WAF PEHME JÄÄTIS KOOS TEENINDAJAGA SINU  ÜRITUSELE

Tuleme sinu sündmusele oma jäätisemasinatega ja kohvikuletiga. Sätime WAFi kohviku just sinna, kuhu soovid: suurem tuba, terrass, varjualune, peotelk, piknikuplats. Paneme jäätisemasina käima ja jagama kõigile külalistele jäätist. Kohapealt vajame vaid elektrit (tavavool 2,4kw/h).

Soovid pakkumust? Palun kirjuta info@wafpehmejaatis.ee kiri, kus on pisut lisainfot:
*millal ja kus sündmus toimub
*millise sündmusega on tegu
* kui palju on külalisi
* kas lisaks WAFi jäätisemaitsetele planeerid millegagi külalisi kostitada. (Pakume pehmejäätise kõrvale üritustel ka minipannkooke) 

WAFi küllatuleku maksumus (Tartumaa piires) on alates 350€

sigridile-47

WAF FOOD TRUCKIGA

Kui suurem seltskond külla tulemas, sõidame kohale ägeda mini foodtruckiga. Kruvime jalad maha, teeme luugi lahti, paneme jäätisemasinad käima ja pidu võib alata!

Toiduautoga küllatuleku tehnilisteks eeldusteks on autoga ligipääs peoplatsile, tugev pinnas ja elektriühendus.

Lisaks jäätisele pakume juurde ka minipannkooke. 

Food truck teenust pakume seltskondadele 50 külalist ja enam. Maksumus Tartumaa kandis on alates 1000€.

Scroll to Top